Back To Top

foto1foto2foto3foto4foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Zegar

Licznik

2074366
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1026
2632
3658
2059826
41196
55399
2074366

Your IP: 3.236.253.192
Server Time: 2021-10-25 22:09:20
>
Wizyta żołnierzy z 2 Ośrodka Radioelektrycznego z JW z Przasnysza
Wizyta żołnierzy z 2 Ośrodka Radioelektrycznego z JW z Przasnysza w Punkcie i Oddziale Przedszkolnym w Bogatem. Żołnierze przybliżyli dzieciom specyfikę swojej pracy, zapoznali najmłodszych z podstawowym wyposażeniem oraz swoimi działaniami. Dyrekcja, nauczyciele oraz dzieci bardzo serdecznie dziękują za wizytę.
Szlachetna Paczka 7.12.2018

Szlachetna Paczka 7.12.2018

 

Tradycyjnie już Szkoła Podstawowa w Bogatem przyłączyła się do Szlachetnej Paczki. Dzięki wielkim sercom naszych uczniów oraz ich rodziców sprawiliśmy, że wielu osobom Boże Narodzenie minie w spokoju, świątecznej atmosferze i bez obaw o zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych. Przasnyska Szlachetna Paczka była pod wrażeniem naszej hojności i złożyła na ręce Opiekuna RSU Barbary Wojciechowskiej serdeczne podziękowania za okazaną pomoc.

Bal Wszystkich Świętych 2018

Bal Wszystkich Świętych 2018

                Tradycją Szkoły jest organizowany przez panią katechetkę Joannę Kulasińską Bal Wszystkich Świętych. W tym roku szkolnym odbył się po raz piąty.

                Postać Świętego Stanisława Kostki , patrona dzieci i młodzieży zdominowała tegoroczną zabawę. Konkursy, puzzle i zagadki związane były z życiem i głęboką wiarą patrona dzieci i młodzieży. Nagrodą był „worek świętego Stasia” pełen niespodzianek.

Projekt pt. W STUDIU TELEWIZYJNYM: „Jaka będzie pogoda?”

Projekt pt. W STUDIU TELEWIZYJNYM: „Jaka będzie pogoda?”

Uczniowie klasy VB pracowali nad projektem „Jaka będzie pogoda?” pod kierunkiem polonistki pani Agnieszki Jeznach. Prezentacja dokonań  odbyła się dnia 23 listopada 2018r. Uczniowie mieli za zadanie przygotować mapę pogodową dla Polski (noc i dzień), opracować tekst prognozy i zaprezentować całość na forum.

Efekty pracy piątoklasistów obejrzeli uczniowie klas I – V szkoły podstawowej oraz dzieci przedszkolne i świetliczaki. Zaangażowanie „młodej grupy prezenterów” doceniła widownia. Prezentacja wypadła świetnie, wszystkim bardzo się spodobała.

KONKURS „MOJA MASKOTKA”

KONKURS „MOJA MASKOTKA”

Dnia 6 grudnia 2018r. został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez opiekuna świetlicy szkolnej pt. „Moja maskotka”. Konkurs był zwieńczeniem obchodów Dnia Misia w świetlicy szkolnej.

Zadaniem dzieci było uszycie „przytulanki” według własnego pomysłu. Jury miało nie lada wyzwanie, ponieważ poziom prac był bardzo wysoki.

I miejsce – Piotr Biraga (kl. III)

II miejsce – Aneta Dąbkowska (kl. VI) i Julia Chachulska (kl. VA)

III miejsce – Wojciech Wdowiński (kl. II)

Wyróżnienia:

Katarzyna Morawska (kl. II)

Sylwia Maria Majkowska (kl. VB)

Zofia Ruszczyńska (kl. VI)

Zofia Wdowińska (kl. III)

Uroczystego wręczenia nagród dokonał dyrektor naszej szkoły pan Piotr Sekuna.

 • Latest images
   
  Uploaded: niedziela, 03, marzec 2019
  Uploaded: niedziela, 03, marzec 2019
  Uploaded: niedziela, 03, marzec 2019
   

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.