Back To Top

foto1foto2foto3foto4foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Zegar

Licznik

2059382
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1026
1229
8966
2037617
26212
55399
2059382

Your IP: 3.236.51.151
Server Time: 2021-10-16 17:17:10
>

Kochani Uczniowie! Szanowni Państwo Rodzice!

 

Czeka Nas kolejny miesiąc zawieszenia zajęć. To jednocześnie dobra i zła nowina. Dobra - bo to być może uchroni Nas przed zachorowaniami; zła - bo to znowu miesiąc zdalnego nauczania, bez prawdziwej szkoły, bez rzeczywistego kontaktu z nauczycielami, koleżankami i kolegami. Wszyscy radzimy sobie coraz lepiej w tym szczególnym czasie, ale również coraz bardziej tęsknimy za normalnością.

Uczniowie klasy VIII mają określony termin egzaminów - 16 - 18 czerwca. Przygotowujcie się, to nigdy nie zaszkodzi. Pytacie, czy ten termin jest realny -  ja nie wiem i myślę, że dzisiaj nikt nie wie.

Szanowni Państwo Rodzice! Czujecie pewnie pewne rozluźnienie obostrzeń, ale proszę - bądźcie bardzo czujni i wrażliwi! Pandemia się nie kończy, nie jesteśmy nawet w połowie drogi, my jesteśmy ciągle na początku. Dbajcie o swoje pociechy i pilnujcie ich, bądźcie mądrzy i bardzo zapobiegliwi.

Drodzy Uczniowie! Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy jest trudna, dla niektórych dramatyczna, ale  jest to jednocześnie sytuacja ciekawa i bardzo rzadko spotykana w dziejach współczesnego świata. O czasie obecnej zarazy będzie mówiła historia, a Wy będziecie jej najlepszymi świadkami.

Kochani, macie wiele talentów - literackich, plastycznych, muzycznych, informatycznych i innych. Wykorzystajcie je i stwórzcie pracę opowiadającą o obecnym czasie ( oczywiście chętni ). Niech to będzie Wasze indywidualne spojrzenie na otaczające Was zjawiska, a jednocześnie niech to będzie dokument, który przetrwa lata. Dowolna forma, dowolna technika  (może być to utwór literacki, praca plastyczna, fotografia, film, pamiętnik, piosenka, a może pomysł na pomaganie innym), ale wspólny temat - " Ja i świat w czasie pandemii Covid - 19 ". Wszystkie prace nagrodzimy i zaprezentujemy, wybierzemy najlepsze.

Bardzo proszę o zapoznanie się z prośbą nauczycieli dotyczącą kontaktowania się z uczniami.

 

                                                        Życzę wytrwałości , pogody ducha i dobrych pomysłów - Piotr Sekuna

List Dyrektora szkoły do Uczniów i Rodziców
 
 
Powered by Phoca Gallery

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.