Back To Top

foto1foto2foto3foto4foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Zegar

Licznik

2059377
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1021
1229
8961
2037617
26207
55399
2059377

Your IP: 3.236.51.151
Server Time: 2021-10-16 17:15:08
>

INFORMACJA DYREKTORA O SPOSOBIE I TRBIE REALIZACJI ZADAŃ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BOGATEM W OKRESIE CZASOWEGO OGRANICZENIA

JEJ FUNKCJONOWANIA (25.03. – 10.04.2020R.)

 

Witam wszystkich stęsknionych za szkołą uczniów i zatroskanych o ich los rodziców. Przyszedł dla wszystkich trudny czas, który jednak musimy sobie bezpiecznie organizować – mimo pandemii, życie toczy się dalej. Również to szkolne życie, chociaż w warunkach domowych, musimy kontynuować.

 

Drodzy Uczniowie!

 

Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej nakładają na nauczycieli obowiązek prowadzenia nauczania na odległość do 10 kwietnia 2020r. Wiem, że macie kontakt z wychowawcami i nauczycielami, że dużo czasu poświęcacie na opracowanie zadanego materiału. Proszę o dalsze kontakty, o reagowanie na prośby i sugestie nauczycieli oraz obowiązkowość. Od dnia 25 marca, z przedmiotów wiodących – język polski, matematyka, język angielski w kl. IV – VIII – zajęcia będą odbywały się wg przesłanego planu w sposób synchroniczny (wszyscy w tym samym czasie z jednym nauczycielem). Materiały do pracy zdalnej z pozostałych przedmiotów  będą przesyłane w systemie tygodniowym przez wychowawców. Proszę o wykonywanie w miarę możliwości poleconych treści programowych.

                Będziemy sprawdzać efekty Waszej pracy, i niestety, oceniać ją. Proszę, abyście nie unikali kontaktów z nauczycielami, aby były one przyjazne i serdeczne. Naszym celem nie jest wywołanie u Was strachu, czy prowokowanie stresu – naszym celem jest pomoc w trudnych chwilach , utrzymywanie Waszego kontaktu ze szkołą oraz dobre zorganizowanie czasu.

                Patrzcie śmiało i pozytywnie w przyszłość – co nie zwalnia od ostrożności i zachowania szczegółowych zaleceń profilaktycznych.

 

Szanowni Państwo Rodzice!

 

                Bardzo proszę o przeczytanie informacji dla Uczniów, ponieważ tam są najważniejsze informacje ogólne. Bardziej szczegółowe posiadają wychowawcy i to właśnie kontakt z Nimi jest najważniejszy.

                Praca na odległość czyli tzw. zdalne nauczanie jest działaniem dla Nas nowym. My, jako nauczyciele, niewiele o tym wiemy, my też się dopiero tego uczymy. Rozumiemy problemy Państwa dotyczące ilości komputerów ( co wtedy, gdy 1 komputer musi służyć 3 dzieciom?), ich jakości, różnych zainstalowanych programów, wolnego działania Internetu. Rozumiemy Państwa problemy związane z  brakiem czasu na pomoc dzieciom, bo to na Was spadła bardzo duża część obowiązku realizacji materiału nauczania, a przecież trzeba jeszcze pracować, robić zakupy, sprzątać – po prostu żyć.

                W związku z powyższym zdajemy sobie sprawę, że Nasze nauczycielskie działania nie są idealne, ale dokładamy starań, aby były jak najlepsze w obecnych warunkach i jak najmniej dla Państwa uciążliwe.

                Proszę Państwa o dopilnowanie dzieci, motywowanie ich do pracy i tłumaczenie sytuacji, w jakiej się znaleźli. Kontaktujcie się z wychowawcami i nauczycielami, dyrektorem i sekretariatem szkolnym – prosimy o propozycje działań, uwagi, problemy (Tel. szkoły 29 751 39 25, Tel. dyrektora 698 996 127). 

                Pomagajcie dzieciom zachować wymagania higieniczne, profilaktyczne i organizacyjne związane ze stanem pandemii – dzieci to Nasz największy skarb, nie ryzykujmy Ich zdrowiem.

                Proszę odwiedzać naszą szkolną stronę www.zsbogate.pl, strony Ministerstwa Edukacji Narodowej  www.gov.pl  i Kuratorium Oświaty w Warszawie www.kuratorium.waw.pl .

                W tej trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy życzę Państwu, mimo wszystko, pogody ducha i jak najszybszego powrotu normalności.

 

                                                                    Z wyrazami szacunku

 

Piotr Sekuna

INFORMACJA DYREKTORA O SPOSOBIE I TRBIE REALIZACJI ZADAŃ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BOGATEM W OKRESIE CZASOWEGO OGRANICZENIA  JEJ FUNKCJONOWANIA (25.03. – 10.04.2020R.)
 
 
Powered by Phoca Gallery

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.