Back To Top

foto1foto2foto3foto4foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Zegar

Licznik

2074495
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1155
2632
3787
2059826
41325
55399
2074495

Your IP: 3.236.253.192
Server Time: 2021-10-25 23:12:38
>

Warsztaty wielkanocne z rodzicami

3 kwietnia w Oddziale i Punkcie Przedszkolnym w Dobrzankowie odbyły się wielkanocne warsztaty. Rodzice wraz ze swoimi pociechami z ogromnym zapałem i zaangażowaniem tworzyli przepiękne ozdoby świąteczne–  Wielkanocne zające oraz pisanki metodą decoupage. Wszyscy obecni wykazali się dużą pomysłowością a niektórzy zdolnościami plastycznymi.   W wesołej atmosferze czas upłynął bardzo szybko. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za wspólnie spędzony czas.

Wycieczka do Warszawy

10 kwietnia przedszkolaki  z Dobrzankowa i Karwacza wyjechali na wycieczkę do Warszawy do Centrum Nauki Kopernik. Naszym celem było poznanie tego pełnego ciekawych eksponatów i doświadczeń miejsca. Największą  uwagę skupiła ściana baniek mydlanych i oczywiście Galeria Bzz . W Galerii  czekało na dzieci mnóstwo atrakcji pobudzających wyobraźnię i ciekawość. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach zorganizowanych przez ekspertów „ Co pływa co tonie”. Dzieci mogły wszystkiego dotknąć, zbadać oraz sprawdzić jak działają tajemnicze eksponaty. Po naukowych doświadczeniach na dzieciaki czekała 2 godzinna zabawa w sali zabaw KOLORADO. Wszyscy zmęczeni lecz zadowoleni wrócili wieczorem do domu.  Wycieczkę możemy uznać za udaną.

Światowy Dzień Książki i praw autorskich.

 25 kwietnia przedszkolaki wzięły udział w zajęciach bibliotecznych z okazji światowego Dnia Książki. Spotkanie poprowadziła bibliotekarka p. Agnieszka Sadowska, która w ciekawy sposób przybliżyła dzieciom budowę książki, osoby pracujące nad książką oraz zalety czytania książek. Tradycyjnie przeczytała dzieciom jedną z wybranych książeczek a dzieci odpowiadały  na zadawane pytania. Na koniec wykonały ilustrowaną encyklopedię, w której każde dziecko miało swój wkład pracy.

 

 

Kwiecień w Dobrzankowie
Kwiecień w Dobrzankowie
Kwiecień w Dobrzankowie
Kwiecień w Dobrzankowie
Kwiecień w Dobrzankowie
Kwiecień w Dobrzankowie
 
 
Powered by Phoca Gallery

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.