Back To Top

foto1foto2foto3foto4foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Zegar

Licznik

2074399
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1059
2632
3691
2059826
41229
55399
2074399

Your IP: 3.236.253.192
Server Time: 2021-10-25 22:28:30
>

Pierwszy Dzień Wiosny w Szkole w Bogatem

W piątek, 22.03.2019, w Szkole w Bogatem odbyły się obchody Pierwszego Dnia Wiosny. Zaczęliśmy od Konkursu Szkoła w Bogatem ma Talent! Uczniowie mieli możliwość zaprezentować się w różnych kategoriach wiekowych, na wszystkich etapach edukacyjnych.

W konkursie zachwycaliśmy się pokazami tańca, występami wokalnymi solowymi jak i klasowymi, grupowymi układami choreograficznymi, przedstawieniem „Rzepka”, prezentacją prac plastycznych oraz pokazami gry na instrumentach muzycznych. Nasi uczniowie naprawdę mają talent! I to ogromne pokłady! Wszystkim uczestnikom konkursu, osobom wyróżnionym, jak i tym którzy zajęli miejsca I-III serdecznie gratulujemy.  

W czasie obrad jury odbył się pokaz Mody Wiosennej. Wzięły w nim udział zarówno najmłodsi jak i najstarsi uczniowie naszej Szkoły. Szczególnie doceniony został Adam z IIIg, który tradycyjnie od lat bierze udział w pokazie.

Po wręczeniu dyplomów i nagród nastąpiła przerwa, w czasie której wszyscy mogli skusić się na coś pysznego w kawiarence, zrobić tatuaż lub pomalować twarz.

Pierwszy Dzień Wiosny uświetnił także Konkurs o Zdrowiu i Sporcie dla klas I-III, IV-VI oraz VIII-IIIg. Nasi uczniowie wykazali się rozległą wiedzą z zakresu zdrowego odżywiania się, zdrowej żywności, aktywnego trybu życia oraz dyscyplin sportowych. Oczywiście byli i zwycięzcy, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia, a w szczególności Pani Grażynie Florysiak, Joannie Kulasińskiej oraz Barbarze Wojciechowskiej. Pani Żanecie Kroszkiewicz, Wioletcie Chachulskiej i Dorocie Wieczorek dziękujemy za słodkości oraz pomoc w robieniu pysznej pizzy.

Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
 
 
Powered by Phoca Gallery

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.