Back To Top

foto1foto2foto3foto4foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Zegar

Licznik

2074620
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
20
1260
3912
2059826
41450
55399
2074620

Your IP: 3.236.253.192
Server Time: 2021-10-26 00:09:57
>

GRUDZIEŃ W PRZEDSZKOLU W DOBRZANKOWIE

 

MIKOŁAJKI

6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. To wyjątkowe święto w przedszkolu, które uwielbiają wszystkie dzieci. 

Najmłodsi przygotowują się do niego bardzo starannie i dużo wcześniej, wykonując mikołajkowe dekoracje w sali. Po długim oczekiwaniu nareszcie nadszedł ten wspaniały dzień. Jednak był on troszkę inny niż co roku. Przedszkolaki  pięknie wystrojone w czerwone czapeczki udały się na poszukiwanie Świętego Mikołaja. Niestety nie udało się Go spotkać, mimo głośnego dźwięku dzwoneczka i dużych śladów butów, które pozostawił przy wejściu do przedszkola. Jednak przedszkolaki nie były zawiedzione, ponieważ Mikołaj zostawił ogromny czerwony worek z prezentami, oraz specjalny list skierowany do dzieci. Wyjaśnił im w nim, że bardzo mu się spieszy ponieważ musi obdarować dzieci na całym świecie upominkami i nie może dłużej czekać. W liście prosił również, aby dzieci były grzeczne, wspólnie się bawiły i zaśpiewały mu piosenkę. Tak też się stało. Po głośnym śpiewie, nadszedł długo oczekiwany moment rozdawania prezentów. Dzieci z błyskiem w oku odbierały swoje upominki obiecując, że przez cały rok będą grzeczne. Ten mikołajkowy dzień upłynął nam w miłej i serdecznej atmosferze.

 

 

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Przedszkolaki z Dobrzankowa przyłączyły się do Świątecznej Zbiórki Żywności organizowanej  przez Szkołę Podstawową w Bogatem.

Dziękujemy bardzo przedszkolakom i ich rodzicom, którzy wzięli udział w świątecznej zbiórce. Dzięki Waszej hojności i wielkiemu sercu udało się zebrać wiele produktów żywnościowych.

 

WIGILIA PRZEDSZKOLNA

Okres świąt to czas wyjątkowy, także w naszym przedszkolu.

18 grudnia 2020 zapanował świąteczny nastrój gdyż obchodziliśmy wspólną przedszkolną Wigilię. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały kolędy, zatańczyły. Na zakończenie części artystycznej udaliśmy się na poczęstunek. Tego dnia każde dziecko otrzymało świąteczny upominek.

Uroczysta Wigilia Przedszkolna została upamiętniona na zdjęciach i nagraniach, które zostały przesłane rodzicom.

Pomimo trudnej sytuacji na wigilii panowała świąteczna, ciepła, radosna atmosfera.

GRUDZIEŃ W PRZEDSZKOLU W DOBRZANKOWIE
GRUDZIEŃ W PRZEDSZKOLU W DOBRZANKOWIE
GRUDZIEŃ W PRZEDSZKOLU W DOBRZANKOWIE
GRUDZIEŃ W PRZEDSZKOLU W DOBRZANKOWIE
GRUDZIEŃ W PRZEDSZKOLU W DOBRZANKOWIE
 
 
Powered by Phoca Gallery

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.